Views -- Переглядів -- Просмотров:
Салфордський університет
Салфордський університет оголосив одну з найбільших стипендіальних програм в Сполученому Королівстві. Ії фонд, що складає більш 2,5 мільйонів фунтів, відкритий для абітурієнтів до- і післядипломних програм, які починаються з вересня 2010 року.
Економіка та фінанси в умовах глобалізації: досвід, тенденції та перспективи розвитку
Views -- Переглядів -- Просмотров:
21-23 квітня 2010 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Економіка та фінанси в умовах глобалізації: досвід, тенденції та перспективи розвитку" на базі Макіївського економіко-гуманітарного інституту. В конференції взяли участь дев´ять науковців Миколаївського державного аграрного університету на чолі із завідувачем кафедри бухгалтерського обліку доц. Дубініною М.В. та завідувачем кафедри фінансів доц. Кушніром І.В.
Виступи доцентів кафедри фінансів Бурковської Алли Валентинівни та Данік Наталі Вадимівни стосовно перспектив розвитку фінансових відносин в АПК в умовах глобалізації було відзначено, як найзмістовніші та враховано в резолюції міжнародної конференції.
Аспіранти Миколаївського державного аграрного університету Лункіна Т.І. та Мельничук Л.С. гідно представили та апробували результати наукових досліджень власних кандидатських дисертацій.
В перервах між науковими семінарами було відвідано вугільні та соляні шахти Донеччини.
Секційне засідання конференції на базі кафедри інформатики
Views -- Переглядів -- Просмотров:
14-15 квітня 2010 року на базі кафедрі інформатики проходило секційне засідання Причорноморської регіональної науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу "Сучасні комп´ютерні технології в економіці й освіті". У секційному засіданні взяли участь студенти, викладачі кафедри, а також гості конференції.
У наукових доповідях піднімалися актуальні питання проблем використання обчислювальної техніці у сільському господарстві, економіці, менеджменті, педагогіці тощо. Упродовж роботи секції були заслухані та обговорені доповіді за такими актуальними темами, як використання ланцюгів Маркова для прогнозування соціально-економічних процесів (доцент Ш.М. Іхсанов), формування пізнавальної самостійності студентів у процесі вивчення дисципліни "Інформатика та комп´ютерна техніка" (доцент К.О. Кирей), планування багаторівневих систем управління на основі використання СППР "Microsoft Project" (доцент Л.Я. Боборикіна), використання програмних продуктів фірми "1С" в інноваційній діяльності навчальних закладів (асистент Л.М. Макарова), використання інформаційних технологій в навчанні (асистент Л.О. Борян), оцінка взаємозв´язку витрат праці та капіталовкладень у виробництво сільськогосподарської продукції з використанням функції Кобба-Дугласа (старший викладач Н.В. Веселівська), автоматизована система управлінням учбовим закладом (в.о. доцента Південнослов´янського інституту Київського Славістичного університету І.М. Худякова) та багато ін.
Секційне засідання пройшло на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.
Обрана тема секційного засідання Причорноморської регіональної науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну досвідом із зазначеної проблематики.
Використання програм фірми "1C" у навчальному процесі. Сертифікація студентів та створення навчального центру "1С" на базі МДАУ
Views -- Переглядів -- Просмотров:
У сучасному світі із жорсткою конкуренцією велике значення відіграє ефективність і продуктивність праці персоналу, які, у свою чергу, напряму залежать від якості підготовки студентів у вищих навчальних закладах.
Співробітництво навчальних закладів і компаній – розробників програмного забезпечення, дуже корисно навчальним закладам, які завдяки такому співробітництву мають можливість не тільки навчати студентів, використовуючи останні версії програмного забезпечення, але й підтримувати належний рівень знань своїх викладачів.
Співробітництво Миколаївського державного аграрного університету з фірмою "1С" – безумовним лідером серед розробників програмного забезпечення в галузі обліку й управління виробництвом на пострадянському просторі – почалося нещодавно, в 2009 р., однак уже є свої перші результати.
Завдяки Договору про співробітництво з вищими й середніми освітніми закладами, укладеному з фірмою "1С" ми придбали "1C:Підприємство 8.1. Комплект для навчання у вищих і середніх навчальних закладах України", до складу якого входять платформа "1С:Підприємства 8.1" і набір прикладних рішень (конфігурацій) для України (5 стандартних конфігурацій для комерційних підприємств + 3 конфігурації для бюджетних установ). Цей комплект дозволяє проводити заняття одночасно з 20 користувачами, що працюють в одній локальній мережі, причому як у файловому, так і в клієнт-серверному варіанті.
Це дає можливість нашому університету здійснювати навчання студентів економічних спеціальностей з використанням найсучаснішого програмного забезпечення фірми "1С" по наших власних навчальних програмах.
З 2010-2011 навчального року завдяки відзначеним вище крокам ми почнемо навчання студентів на базі платформи "1С:Підприємство 8.1" з використанням кількох прикладних конфігурацій.
Викладання практичної частини курсу "Інформаційні системи і технології в обліку" для студентів спеціальності "Облік і аудит" (стаціонар / заочне / друга вища освіта) проводиться з використанням конфігурації "1С:Бухгалтерія". Студенти отримують практичні навички роботи із цією програмою не тільки як оператори по введенню даних, але і як фахівці, які зможуть проводити аналіз існуючої бухгалтерської інформації й підготувати обґрунтовані рекомендації для оптимізації бізнес-процесів і мінімізації витрат компаній-роботодавців у своїй подальшій трудовій діяльності.
Для студентів спеціальностей "Менеджмент організацій" і "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" при вивченні практичної частини курсу "АРМ Менеджера" планується використання конфігурації "1С:Підприємство. Управління виробничим підприємством", у якій є модуль бюджетування й ведення звітності по міжнародній системі фінансової звітності.
Далі ми плануємо запровадити в освітній процес курс навчання по конфігурації "Бухгалтерський облік сільськогосподарського підприємства" на базі "1С:Бухгалтерія", що дозволить нашому навчальному закладу в повному обсязі задовольняти попит компаній-сільгоспвиробників на підготовку фахівців в галузі бухгалтерського обліку і аудиту з відповідною специфікою.
За бажанням студентів можливе навчання роботі з конфігураціями "Бухгалтерія для бюджетних установ України", "Зарплата й кадри для бюджетних установ України", "Зарплата і Управління Персоналом для України", "Управління торгівлею для України", "Управління торговим підприємством для України".
Наступним кроком нашого співробітництва з фірмою "1С" стане укладання Угоди про сертифікацію учнів, що дозволить нашому університету вже з 2010-2011 навчального року здійснювати сертифікацію студентів по програмах стандартних курсів "1С" на рівень "1С:Професіонал" з наступною видачею фірмового сертифіката "1С".
Надалі ми плануємо укласти Договір про створення Авторизованого Навчального Центру "1С" і сертифікації власних навчальних програм, що дозволить нам здійснювати навчання й сертифікацію не тільки своїх студентів, але й широкого кола слухачів у програмі післядипломної освіти й підвищення кваліфікації фахівців, що, безсумнівно, буде сприяти посиленню конкурентної позиції нашого університету.
Крім того, ми беремо участь у спільних заходах фірми "1С", наприклад, цього року це був Єдиний учбово-інформаційний семінар "1С:Підприємство для управління і обліку", який відбувся 7 квітня 2010 року на базі нашого університету. Надалі плануємо брати участь не тільки в подібних семінарах, але й в "Дні 1С:Кар´єри", Конкурсі по використанню "1С:Бухгалтерії" для студентів і інших.
Л.М.Макарова, асистент кафедри інформатики
Дитячий алкоголізм, проблеми студентства
Views -- Переглядів -- Просмотров:
Дана проблема потребує нагального вирішення, тому Верховна Рада України зробило перший крок у її вирішенні. Було прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв".
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напряму Зоотехнія. 2010 рік
Views -- Переглядів -- Просмотров:
26 березня 2010 року на базі факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Миколаївського державного аграрного університету відбувся традиційний (другий рік поспіль) Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напряму "Зоотехнія". Метою даного конкурсу є пошук обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладів.
Даний захід складався із двох етапів:
І етап – заочний полягав у рецензуванні робіт попередньо затвердженими рецензентами, який закінчився 15 березня 2010 року;
ІІ етап – очний – проведення науково-практичної конференції щодо захисту робіт претендентами у переможці, який і відбувся 26 березня 2010 року.
І етап – заочний полягав у рецензуванні робіт попередньо затвердженими рецензентами, який закінчився 15 березня 2010 року;
ІІ етап – очний – проведення науково-практичної конференції щодо захисту робіт претендентами у переможці, який і відбувся 26 березня 2010 року.
Для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт до нашого ВНЗ надійшло 15 робіт із 7 ВНЗ (Дніпропетровського державного аграрного університету, Харківської державної зооветеринарної академії, Житомирського національного агроекологічного університету, Вінницького національного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького, Херсонського державного аграрного університету, Миколаївського державного аграрного університету )
26 березня 2010 року на Конкурс для захисту своїх робіт приїхало 5 студентів із науковими керівниками із наступних аграрних ВНЗ України: Херсонського державного аграрного університету, Дніпропетровського державного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького та Миколаївського державного аграрного університету.
Для об´єктивного оцінювання претендентів-переможців було створено конкурсну галузеву комісію:
1. Голова конкурсної комісії:
1. Голова конкурсної комісії:
Бабенко Д.В. – к.т.н., проф., завідувач кафедри загально-технічних дисциплін, перший проректор МДАУ;
2. Заступник голови конкурсної комісії:
Гиль М.І. – д.с.-г.н., в.о.проф., завідувач кафедри годівлі та розведення с.-г. тварин, декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва МДАУ;
3. Члени конкурсної комісії:
Бутаков Б.І. – д.т.н., проф., завідувач кафедри експлуатації та технічного сервісу МТП МДАУ;
Топіха В.С. – д.с.-г.н., проф., зав. кафедри технології виробництва продукції тваринництва МДАУ;
Підпала Т.В. – д.с.-г.н., проф., зав. кафедри технології зберігання і переробки продукції тваринництва МДАУ;
Патрєва Л.С. – д.с.-г.н., в.о. проф. кафедри технології виробництва продукції тваринництва МДАУ;
Коцюбенко Г.А. – к.с.-г.н., доц., доц. кафедри технології виробництва продукції тваринництва МДАУ;
Козирь В.С. – д.с.-г.н., проф., академік НААНУ, директор Інституту тваринництва центральних районів НААНУ;
Захаренко М.О. – д.б.н., проф., член-кореспондент НААНУ, директор НДІ ННІ тваринництва та водних біоресурсів НУБіПУ;
Тарасюк С.І. – д.с.-г.н., с.н.с., член-кореспондент НААНУ, заст. директора Інституту рибного господарства НААНУ;
Нежлукченко Т.І. – д.с.-г.н., проф., зав. кафедри технології виробництва продукції тваринництва Херсонського ДАУ;
Сірацький Й.З. – д.с.-г.н., проф., академік АНВО України, зав. відділом відтворення Інституту розведення і генетики тварин НААНУ;
Поліщук В.П. – д.с.-г.н., проф., проф. кафедри бджільництва НУБіПУ;
Соколова Г.О. – к.с.-г.н., доц., доц. кафедри технології виробництва молока і яловичини ЛНУВМіБТ ім. С.З. Гжицького
Топіха В.С. – д.с.-г.н., проф., зав. кафедри технології виробництва продукції тваринництва МДАУ;
Підпала Т.В. – д.с.-г.н., проф., зав. кафедри технології зберігання і переробки продукції тваринництва МДАУ;
Патрєва Л.С. – д.с.-г.н., в.о. проф. кафедри технології виробництва продукції тваринництва МДАУ;
Коцюбенко Г.А. – к.с.-г.н., доц., доц. кафедри технології виробництва продукції тваринництва МДАУ;
Козирь В.С. – д.с.-г.н., проф., академік НААНУ, директор Інституту тваринництва центральних районів НААНУ;
Захаренко М.О. – д.б.н., проф., член-кореспондент НААНУ, директор НДІ ННІ тваринництва та водних біоресурсів НУБіПУ;
Тарасюк С.І. – д.с.-г.н., с.н.с., член-кореспондент НААНУ, заст. директора Інституту рибного господарства НААНУ;
Нежлукченко Т.І. – д.с.-г.н., проф., зав. кафедри технології виробництва продукції тваринництва Херсонського ДАУ;
Сірацький Й.З. – д.с.-г.н., проф., академік АНВО України, зав. відділом відтворення Інституту розведення і генетики тварин НААНУ;
Поліщук В.П. – д.с.-г.н., проф., проф. кафедри бджільництва НУБіПУ;
Соколова Г.О. – к.с.-г.н., доц., доц. кафедри технології виробництва молока і яловичини ЛНУВМіБТ ім. С.З. Гжицького
та мандатну комісію:
1. Голова комісії:
1. Голова комісії:
Коваль О.А. – к.с.-г.н., доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва МДАУ
2. Члени комісії:
Степанова Л.Т. – голова профспілкового комітету МДАУ;
Кириченко В.А. – к.с.-г.н., доцент кафедри зоогігієни та ветеринарії МДАУ
Кириченко В.А. – к.с.-г.н., доцент кафедри зоогігієни та ветеринарії МДАУ
Представлені на конкурс наукові студентські роботи були виконані на різноманітні теми, які включали в себе як науково-практичні, так і науково-теоретичні розробки. Роботи виконані відповідно до планів НДР факультетів. Вони є актуальними і спрямовані на вирішення проблем сучасного тваринництва.
В аудиторії панував теплий дружелюбний настрій і студенти з легкістю доповідали свої результати досліджень в галузі тваринництва за актуальними темами. Після підведення підсумків Бабенко Д.В. та Гиль М.І. нагороджували студентів дипломами за їх старанну роботу:
Дипломом І ступеня
Прізвище, ім´я та по батькові студента (повністю) | Тема роботи | Прізвище, ім´я, по батькові (повністю), посада наукового керівника | Назва вищого навчального закладу (повністю) |
Рукавиця Анастасія Андріївна | Годівля корів | Дехтяр Юрій Франкович, асистент кафедри годівлі та розведення сільськогосподарських тварин | Миколаївський державний аграрний університет |
Дипломом ІІ ступеня
Прізвище, ім´я та по батькові студента (повністю) | Тема роботи | Прізвище, ім´я, по батькові (повністю), посада наукового керівника | Назва вищого навчального закладу (повністю) |
Варапай Михайло Сергійович, Нестеров Артем Миколайович | Вивчення впливу способів утримання свиней на їх продуктивність | Повод Микола Григорович, доцент кафедри розведення і генетики | Дніпропетровський державний аграрний університет |
Хижняк Вікторія Юріївна | Онтогенез свиней | Коваленко Віталій Петрович, завідувач кафедри генетики та розведення тварин | Херсонський державний аграрний університет |
Дипломом ІІІ ступеня
Прізвище, ім´я та по батькові студента (повністю) | Тема роботи | Прізвище, ім´я, по батькові (повністю), посада наукового керівника | Назва вищого навчального закладу (повністю) |
Цушко Наталія Юріївна | Технологія підготовки та використання кнурів-плідників | Лихач Вадим Ярославович, доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва | Миколаївський державний аграрний університет |
Пекар Ольга Василівна | Екстер´єрно-конституційні особливості коней гуцульської породи | Попадюк Світлана Степанівна, доцент кафедри технології виробництва молока і яловичини | Львівський Національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького |
Тому хочеться подякувати всім студентам і науковим керівникам, які приймали участь у даному Конкурсі, а переможців привітати і побажати творчої наснаги і наукових злетів у майбутньому!
З повагою колектив факультету ТВППТ
Миколаївського державного аграрного університету
Спортивні новини березня-квітня 2010 року
Views -- Переглядів -- Просмотров:
В березні 2010 року в АР Крим відбувся Всеукраїнський турнір з карате, на якому студент групи М 1/3 Дехтярьов Констянтин посів ІІІ місце.
13 березня 2010 року в м. Сімферополі відбувся Чемпіонат Півдня України з армспорту серед дорослих, де студент групи А 4/2 Мусаєлян Мгер посів ІІІ місце.
13 березня 2010 року в м.Житомирі відбувся Кубок України з гирьового спорту, в якому взяв участь студент групи Б 4/7 Чебанов Володимир та посів ІІІ місце.
18 березня 2010 року відбувся Чемпіонат області з настільного тенісу серед студентів, які мешкають у гуртожитках. Збірна команда університету з настільного тенісу стала переможцем.
25 березня 2010 року відбувся Чемпіонат області з гирьового спорту серед студентів, які мешкають у гуртожитках. Збірна команда університету з гирьового спорту посіла І місце на цих змаганнях.
13 березня 2010 року в м. Сімферополі відбувся Чемпіонат Півдня України з армспорту серед дорослих, де студент групи А 4/2 Мусаєлян Мгер посів ІІІ місце.
13 березня 2010 року в м.Житомирі відбувся Кубок України з гирьового спорту, в якому взяв участь студент групи Б 4/7 Чебанов Володимир та посів ІІІ місце.
18 березня 2010 року відбувся Чемпіонат області з настільного тенісу серед студентів, які мешкають у гуртожитках. Збірна команда університету з настільного тенісу стала переможцем.
25 березня 2010 року відбувся Чемпіонат області з гирьового спорту серед студентів, які мешкають у гуртожитках. Збірна команда університету з гирьового спорту посіла І місце на цих змаганнях.
25-27 березня 2010 року в м. Полтаві відбувся Чемпіонат України з армспорту, на якому декілька студентів нашого університету посіли призові місця:
- студент групи А 4/2 Мусаєлян Мгер став переможцем в категорії до 75 кг (на правій та лівій руці);
- студентка групи А 3/1 Ануфрієва Любов стала абсолютною чемпіонкою (обидві руки);
- студент групи П 2/1 Безуглий Юрій посів І місце на правій руці.
- студент групи А 4/2 Мусаєлян Мгер став переможцем в категорії до 75 кг (на правій та лівій руці);
- студентка групи А 3/1 Ануфрієва Любов стала абсолютною чемпіонкою (обидві руки);
- студент групи П 2/1 Безуглий Юрій посів І місце на правій руці.
В квітні 2010 року студенту групи ЗЕД 1/1 Віскову Кирилу присвоєно звання майстра спорту міжнародного класу зі спортивних танців.
3 квітня 2010 року в м.Миколаєві пройшов Чемпіонат області з армспорту серед дорослих, на якому студент групи А 4/2 Мусаєлян Мгер посів І місце.
З 2 по 4 квітня 2010 року в Білорусі у м. Бобруйську прйшов Чемпіонат світу з гирьового спорту. В цих змаганнях взяв участь студент групи Б 4/7 Чебанов Володимир та посів ІV місце.
Англійська мова та лідерство
Views -- Переглядів -- Просмотров:
27 березня 2010 року в Миколаївському державному аграрному університеті було проведено семінар "Англійська мова та лідерство" (Workshop in English Language and Leadership (WELL)). Він був відкритий для студентів з усього Миколаєва, але більшість (бл. 70 чол) прийшло з нашого університету. WELL являє собою серію одноденних семінарів, які, крім нашої, проводяться у Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Сумській, Кіровоградській областях та Автономній Республіці Крим. Даний захід було проведено під егідою Корпусу миру / Україна. Організатори – Сюзанн Марсі, волонтер Корпусу Миру і Катерина Матвєєва, викладач кафедри іноземних мов МДАУ. На семінарі студенти спілкувались з носіями англійської мови, зі своїми однолітками, брали участь в класах лідерства, плануваннях проектів, різноманітних крос-культурних та музичних конкурсах. Наприкінці семінару студенти демонстрували і застосовували знання, які вони придбали протягом дня.
Планується, що семінар буде проводитися на регулярній основі, і надалі буде відкритий для всіх зацікавлених у вдосконаленні англійської мови. Це один з численних форумів англійської мови, які пропонуються Корпусом Миру.
Єдиний семінар "1С"
Views -- Переглядів -- Просмотров:
7 квітня 2010 року компанія IVEPL та Миколаївський державний аграрний університет провели Єдиний семінар фірми "1С".
На Єдиному семинарі були розглянуті актуальні питання розвитку системи програм ділового призначения "1С:Підприємство 8", інформаційно-технологічного супроводу програмних продуктів, підготовки та сдачі звітності у першому кварталі 2010 року, використання продуктів фірмі "1С" в навчальному процесі университету.
Семінар відвідали більш ніж 170 студентів та викладачів МДАУ, які заповнили 149 анкет. Більшість слухачів (136 анкет) вперше приймали участь у такому заході. Однак, радує той факт, що 7 слухачів приймали участь у Єдиному семінарі фірми "1С" повторно, а один – вже третій раз. Сподіваймося, що й для інших слухачів участь у заходах фірми "1С" стане регулярною.
Переважна більшість слухачів (135 анкет) вважають корисним для себе проведення таких заходів. Наведемо деякі відгуки:
Вакаренко Михаило Олександрович: "Більше проводьте такі семінари і розширте рекламу".Макуріна Марія Ігорівна: "Мені дуже сподобалося! Я буду дуже рада, якщо такі семінарі будуть проходити частіше! Дуже цікаво!"
Король Юрій Анатолійович: "Дуже сподобалось!".
Більшість слухачів високо оцінили рівень організації і проведення семінара ("відмінно" – 86, "добре" – 46), а також рівень викладення і доступності матеріала. Наприклад:
Горбенко Ганна Ігорівна: "Усе цілком доступно і зрозуміло."Фендрик Олександр Олександрович: "Семінар провели на вищому рівні!"
Книш Ксенія Вікторівна: "Все добре!"
Велике спасибі всім слухачам, які висказали критичні зауваження по проведенню семінара. Нажаль, в рамках відведеного часу нам не вдалося провести демонстрацію самих програмних продуктів, як це було заплановано. Але ми постараємося врахувати всі Ваші зауваження при організації і проведенні наступного заходу, а демонстрацію програм провести для Вас найближчим часом.
Слухачам, які хотіли б отримувати інформацію про оновлення програмних продуктів, Єдиний семінар та інших заходах електронною поштою, рекомендуемо зареєструватися на сайті http://ivepl.com.ua/.
Ще раз хочемо поздоровити переможчів розіграшу призів, та сподіваємось, що подаровані учбові комплекти допоможуть Вам в засвоєнні продуктів фірми "1С"!
Перше місце за II квартал 2010 року
Views -- Переглядів -- Просмотров:
Сайт МДАУ здобув чергову перемогу в конкурсі на кращий Інтернет-сайт серед аграрних вищих навчальних закладів – перше місце за II квартал 2010 року. Нагадаємо, що за результатами 2009 року сайт зайняв друге місце.
Адміністрація сайту
Новітній інтелект України
Views -- Переглядів -- Просмотров:
Освіта є фундаментом економіки, що ґрунтується на знаннях – економіки постіндустріального, інформаційного суспільства. Сьогодні освіта – найважливіший засіб і ресурс становлення всебічно розвиненої, креативної особистості, здатної та готової для прийняття відповідальних рішень в умовах вільного вибору.
Освіта є важливою складовою інноваційного підходу до знань. Сьогодні є необхідність визначити двох складових вищої освіти: масової, яка дає базові знання більшості населення України, проте не залучає до освіти новітні наукові досягнення; і передова, яка готує професійно компетентних та конкурентоспроможних фахівців.
Розвиток національної економіки в інформаційному суспільстві сьогодні неможливий без змін національних пріоритетів щодо якісної підготовки фахівців.
Уперше на базі Миколаївського державного аграрного університету було проведено регіональний етап IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України". Тісна співпраця Миколаївського державного аграрного університету з Міжнародною благодійною організацією "Фонд сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді" дала можливість зробити перший крок до налагодження роботи з обдарованою молоддю.
У конкурсі взяло участь 39 учасників загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів Миколаївської області, що представили конкурсній комісії роботи за економічною та гуманітарною тематикою.
Усі роботи були оригінальними та змістовними, що охопили різні аспекти зазначених напрямів. Проте журі довелося визначати найкращих авторів робіт. Серед них – студенти Миколаївського державного аграрного університету: економічний напрям – І місце посіла Зарічна Людмила, студентка обліково-фінансового факультету; ІІ місце посіла Вергун Марія, студентка обліково-фінансового факультету; гуманітарний напрям – І місце посіла Твардовська Віта, студентка факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва.
Вітаємо наших переможців та бажаємо успіху та перемоги на заключному етапі Всеукраїнського молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України", що відбудеться наступного місяця у Києві.
Редколегія газети "Агросвіт" Миколаївського державного аграрного університету
Подписаться на:
Сообщения (Atom)