Спортивні новини вересня-жовтня 2010 року

Views -- Переглядів -- Просмотров:
24 вересня 2010 року в м. Алушта проходив Кубок України з сумо. Студентка агрономічного факультету Ануфрієва Л. посіла ІІ місце, а Доєва С., студентка факультету ТВППТ посіла ІІІ місце.

10-12 вересня 2010 року в м. Очакові проходив Всеукраїнський відкритий чемпіонат з карате, на якому студент групи М 2/3 Дехтярьов К. посів І місце.

1-2 жовтня в м. Одесі проходив Всеукраїнський відкритий турнір з карате "Кубок Майського", на якому студент групи М 2/3 Дехтярьов К. посів І місце.

7-9 жовтня 2010 року в м. Севастополі проходив Кубок України з армспорту. Студенти агрономічного факультету Ануфрієва Л. та Мусаєлян М. посіли І місця.


2-7 жовтня в м. Києві пройшли Всеукраїнські змагання з гирьового спорту ВЛССУ "Колос" АПК України, на яких студент групи Б 5/5, майстер спорту з гирьового спорту, Чебанов В. посів ІІ місце.

Ліцензування освітніх послуг у сфері вищої освіти

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Технолого-економічний коледж Миколаївського державного аграрного університету подав заяву до Департаменту наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України щодо ліцензування освітніх послуг у сфері вищої освіти, а саме:

- надання ліцензії на підготовку фахівців галузі знань 0305 "Економіка і підприємництво" зі спеціальності 5.03050801 "Фінанси і кредит", за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, згода на проведення ліцензування отримана 27.10.2010 року № 6/1-1823;
- надання ліцензії на підготовку фахівців галузі знань 0305 "Економіка і підприємництво" зі спеціальності 5.03050702 "Комерційна діяльність", за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, згода на проведення ліцензування отримана 27.10.2010 року № 6/1-1822.

Участь делегації МДАУ в щорічній науковій конференції Великої Хартії Університетів

Views -- Переглядів -- Просмотров:
12-20 вересня 2010 року делегація Миколаївського державного аграрного університету відвідала Італію з метою участі в щорічній науковій конференції Великої Хартії Університетів та ознайомлення з провідними ВНЗ Італії.

Відбулись зустрічі з керівництвом Римського університету "Ла Сапієнца", Неапольського університету Федеріко ІІ та Флорентійського університету, протягом котрих було досягнуто попередніх домовленостей про подальше співробітництво в різних галузях науки та культури з кожним із зазначених ВНЗ.

16 вересня 2010 року, о 9:00 в Великому Палаці Санта Лючія міста Болонья відбулась науково-практична конференція з нагоди ХХІІ Річниці від дня створення Magna Charta Unіvеrsitatum. Тема цьогорічної конференції була: "Підвищення ефективності реалізації ідей та цінностей Великої Хартії. Теорія та практика".

Наступного дня у Великому Палаці Санта Лючія розпочалась офіційна Церемонія підписання ВЕЛИКОЇ ХАРТІЇ представниками 62 університетів Європи, Азії і Латинської Америки.

На початку церемонії з вступним словом та вітальною промовою виступили Устун Егрудер, ректор Болонського університету, та Фабіо Роверсі Монако, президент Наглядової Ради.

З повним текстом виступів та промов конференції можна ознайомитись на сайті Magna Charta Unіvеrsitatum.


Справа наліво – Директор науково-дослідницького Центру EuroSapienza Римського університету проф. Джузеппе Бурджіо, ректор МДАУ проф. В´ячеслав Шебанін, співробітник міжнародного відділу МДАУ Віталій Карбашевський.


Переговори з начальником міжнародного відділу Неапольського університету Федеріко ІІ Фернандою Нікотерою.


Перший проректор МДАУ проф. Дмитро Бабенко, декан аграрного факультету Флорентійського університету проф. Джузеппе Суріко, ректор МДАУ проф. В´ячеслав Шебанін


Заключне слово генерального секретаря Magna Charta Бастіана Бауманна на офіційній церемонії закриття конференції.

Екскурсія майбутніх спеціалістів з ЗЕД на ТОВ СП "Нібулон"

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Загальновідомим є факт, що ТОВ СП "Нібулон" є одним з найбільших підприємств-єкспортеров с-г продукції в масштабах України. "Нібулон" активно співпрацює з іноземними партнерами, продукція експортується в більш ніж 20 країн світу, серед яких Бразилія, Мексика, Алжир, Іспанія, Франція, Німеччина, Португалія та інші. Радикальне підвищення обсягу експортуємої продукції і зумовило будівництво у Миколаєві власного терміналу. Збудований за новітніми технологіями, цей термінал повинен вивести ефективність експортних операцій на новий рівень. Природно, що при такому широкому колі експортних партнерів відділ іноземних зв´язків повинен працювати бездоганно. Тому для нас як для майбутніх спеціалістів з ЗЕД була надзвичайно цікавою екскурсія по терміналу, яка була організована для нас завдяки допомозі з боку викладача кафедри менеджмента організації та права А.А. Гусенко у рамках діяльності гуртка з правознавства.


Термінал являє собою дуже цікавий об´єкт з будь-якої точки зору. З точки зору менеджменту ЗЕД – це об´єкт, що забезпечує постачання с-г продукції у десятки країні світу, з точки зору міжнародного права – це зона де щоденно відбувається митне оформлення та заключення ЗТК, з точки зору логістики – це унікальний об´єкт, що поєднує в собі елеватор, навантажувально-розвантажувальну установу та лабораторію. Тому ознайомлення з цим комплексом було б цікавим в будь-якому разі.


Наша подорож по комплексу розпочалась на вхідному КПП. Заходи безпеки досить суворі – охоронці в усіх перевіряли паспорти і постійно спілкувались по радіо. Потім нас запросили сідати до автомобілів. Чому – я зрозумів, коли ми дістались до станції забору проб, адже від КПП до неї не менше пів-кілометра (доречі, тепер я зрозумів, чому в кіно стрітрейсери нерідко влаштовують змагання в портах, все дуже просто – там багато місця і добрий асфальт). Але я відволікаюсь.


Екскурсію нам проводила Люта Г.Н., старший економіст перевантажувального терміналу. Вона розповіла, що на станції збору проб в кожної машини, що заїжджає до терміналу береться проба зерна, щоб визначити його якість і місце зберігання. Весь процес повністю автоматизований і займає кілька хвилин. Після цього машина прямує до зважувального пункту. Машини заїжджають на металічну полосу (дуже велику, на неї машина може заїхати цілком і навіть з причепом) перед будівлею зважувального пункту, і на табло висвітиться вага машини. На цьому ж табло висвічуються інструкції водію – куди їхати далі. Неподалік від зважувального пункту розташована гордість Миколаївського терміналу – два величезних куполи-зерносховища, найбільші в Європі. Кожний вміщує до 50 тисяч тон зерна та забезпечує найвищий рівень якості зберігання.


Потім ми прямували до пірсу, де нас зустрічав Лютіков С.Л., фахівець відділу зовнішньоекономічних зв´язків та маркетинку. Він розповів нам про тонкощі їх роботи – миколаївський термінал власноруч приймає кораблі інших держав, і тому має свою власну службу митного оформлення. При цьому митною зоною є площа пірсу на кілька метрів навколо пришвартованого судна. А державний кордон пролягає між пірсом та бортом судна. Також ми дізнались багато цікавого про оформлення ЗТК з іноземними партнерами.


Після екскурсії на запросили до їдальні, де харчуються співробітники "Нібулон". Уся їжа виготовляється із власних продуктів, а ціни дуже низькі. І звичайно, все дуже смачне (бути співробітником "Нібулона" дуже непогано).

Опісля ми прямували до лабораторії. Там за допомогою сучасного обладнання проби зерна аналізуються по усім параметрам і в залежності від результатів аналізу визначають якість зерна та місце його зберігання.


На цьому наша екскурсія завершилась, і ми повернулись до університету.

23.11.2010 р., Олександр Фомичов, ЗЕД, 5 курс

Підсумки конкурсу на кращий художньо-публіцистичний твір "Люблю університет, бо він мій"

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Серед молоді Миколаївського державного аграрного університету упродовж червня-листопада 2010 року проводився конкурс на кращий художньо-публіцистичний твір "Люблю університет, бо він мій".

На розгляд конкурсної комісії подали роботи студенти усіх факультетів, а саме:
- Рябова Марина, Рябов Артем – магістранти обліково-фінансового факультету;
- авторський колектив групи Б 5/1: Прядко Ірина, Дмитрієва Мирослава, Криворучко Олена, Бузнік Анна, Безугла Наталія, Гросова Тетяна;
- Рукавиця Анастасія – студентка IV курсу факультету ТВППТ;
- Коваль Олеся – магістрантка факультету менеджменту;
- Фокша Юлія – студентка ІІ курсу факультету ТВППТ;
- Плаксін Оксана – студентка ІІІ курсу факультету ТВППТ;
- Чабаненко Катерина – студентка ІІІ курсу агрономічного факультету;
- Осташко Ганна – студентка ІІ курсу факультету ТВППТ;
- Карпенко Дмитро – студент І курсу факультету ТВППТ;
- творчий колектив групи Е 3/1;
- Скнар Ліна – студентка ІІІ курсу обліково-фінансового факультету;
- Шепель Надія – студентка V курсу обліково-фінансового факультету;
- Кожокарь Олександр – студент IV курсу факультету механізації сільського господарства;
- Павлюченко Ірина – магістрантка факультету механізації сільського господарства;
- Шевченко Катерина – студентка ІІ курсу факультету механізації сільського господарства;
- Тинянська Катерина – студентка IV курсу факультету механізації сільського господарства;
- Кравчина Анна – студентка IV курсу обліково-фінансового факультету;
- Майор Валерія – студентка І курсу факультету менеджменту;
- Котляр Тетяна – студентка ІІ курсу факультету ТВППТ;
- Новохацька Анжеліка – студентка ІІ курсу факультету менеджменту;
- Циркова Яна, Яценко Артур – студенти І курсу факультету менеджменту;
- Фоменко Дарина – студентка ІІІ курсу факультету менеджменту.

Вітаємо переможців Конкурсу:
І місце – Коваль Олеся;
ІІ місце – авторський колектив групи Б 5/1;
ІІІ місце – розділили Майор Валерія та Рукавиця Анастасія.

Нагородження переможців та вручення премій відбудеться на урочистостях з нагоди Дня працівника сільського господарства та Дня студента.



Роботи переможців конкурсу
"Люблю університет, бо він мій"


І місце. Коваль Олеся, студентка VI курсу факультету менеджменту.
Конкурсна робота Я люблю університет, бо він мій! (pdf-документ)

ІІ місце. Студенти групи Б 5/1 (Безугла Наталя, Бузнік Анна, Гросова Тетяна, Дмитрієва Мирослава, Криворучко Олена, Прядко Ірина).
Конкурсна робота "Я люблю університет, бо він мій!" (фільм):


ІІІ місце. Рукавиця Анастасія, студентка ІV курсу факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва.
Конкурсна робота "Я люблю університет, бо він мій!" (презентація)

ІІІ місце. Майор Валерія, студентка І курсу факультету менеджменту.
Конкурсна робота Я люблю університет, бо він мій! (pdf-документ)



Положення про конкурс

на кращий художньо-публіцистичний твір
"Люблю університет, бо він мій" серед молоді
Миколаївського державного аграрного університету
1. Загальні положення
1.1. Конкурс на кращий художньо-публіцистичний твір "Люблю університет, бо він мій" серед молоді Миколаївського державного аграрного університету присвячено Дню студента та проводиться відповідно до рішення ректорату від 07.06.2010р.
2. Мета конкурсу
2.1. Мета конкурсу полягає у формуванні корпоративної свідомості, формуванні патріотично налаштованої особистості.
3. Організація та проведення конкурсу
3.1. Конкурс проводиться з 15 червня до 11 листопада 2010 року у три етапи:
1-й етап – з 15 червня 2010 року – оголошення конкурсу на сайті Миколаївського державного аграрного університету та в університетській газеті "Агросвіт".
2-й етап – 1 листопада 2010 року – визначення переможців.
3-й етап – 11 листопада 2010 року – нагородження переможців.

3.2. Для проведення Конкурсу утворюється організаційний комітет та журі Конкурсу.
3.3. До участі в конкурсі запрошуються молоді люди віком до 35 років.
3.4. Роботи подані на конкурс не повертаються.
3.5. Конкурсна робота має бути у вигляді художньо-публіцистичної статті не менше ніж 5000 символів, що може бути презентовано мультимедійним засобом – фільмом, відео- чи аудіо роликом, Інтернет-сторінкою, слайд-шоу, Power Point-презентацією тощо. Тривалість фільму не може перевищувати 10 хвилин, відео- чи аудіо ролику, слайд-шоу – до 4 хвилин.
3.6. Конкурсна робота виконується українською або російською мовою.
3.7. На першій сторінці/кадрі має бути чітко вказано авторів конкурсної роботи та назва.
3.8. Для участі у конкурсі на кращий художньо-публіцистичний твір "Люблю університет, бо він мій" автор подає заявку, твір та власне фото.
4. Нагородження переможців Конкурсу
4.1. Журі визначає три переможця Конкурсу. Рішення журі оскарженню не підлягає. Повідомлення про переможців розміщується на веб-сайті Миколаївського державного аграрного університету та в університетській газеті "Агросвіт". Матеріальне заохочення переможців здійснюється Благодійним фондом "Університет ХХІ століття".

4.2. Для переможців Конкурсу встановлено 3 премії:
1 премія – 1000 грн.
2 премія – 750 грн.
3 премія – 500 грн.

4.3. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та грошовими преміями, а учасники конкурсу відзначаються грамотами.
4.4. Конкурсні роботи у друкованому вигляді та на електронних носіях подавати на кафедру українознавства Миколаївського державного агарного університету до 15 жовтня 2010 р. (адреса: кафедра українознавства, вул. Паризької комуни, 9, м. Миколаїв). Координатор конкурсу: Шарата Наталія Григорівна, (068) 269-76-48.

Додаткові матеріали
Заявка учасника конкурсу на кращий художньо-публіцистичний твір "Люблю університет, бо він мій" серед молоді Миколаївського державного аграрного університету

Переможці ХV обласного конкурсу молодих літераторів Миколаївщини "Золота Арфа – 2010"

Views -- Переглядів -- Просмотров:
15 жовтня 2010 року в актовому залі Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського відбувся обласний фестиваль молодих літераторів "Золота Арфа" та урочисте нагородження переможців ХV обласного конкурсу молодих літераторів Миколаївщини "Золота Арфа – 2010", яке організовано управлінням у справах сім´ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації спільно з Миколаївською обласною організацією Національної спілки письменників України за участю представників творчої молоді. Переможці ХV обласного конкурсу молодих літераторів Миколаївщини "Золота Арфа – 2010" були нагороджені Дипломами та збірками книжок "Золота Арфа – 2010".


Студентка Миколаївського державного аграрного університету Суслова Ольга стала переможницею у номінації "Надія" за написання творів в жанрі проза: "Звезды. Какие они", "Поезд", "Срок годности", "Пыль". Усі твори опубліковано в однойменному альманасі переможців щорічних конкурсів "Золотої Арфи".

Ми пишємося тим, що живемо і навчаємося поряд із такою талановитою людиною, літературна творчість якої збагачує і примножує скарбницю мистецтва рідного краю. Вона є частиною національної культури, джерелом духовного відродження та розвитку.


Студенти Миколаївського державного аграрного університету

Підсумки конкурсу "Мій університет - найкращий"

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Відповідно до Положення про проведення конкурсу на кращий проект-дизайн території біля навчальних корпусів Миколаївського державного аграрного університету "Мій університет – найкращий" упродовж червня-жовтня 2010 року студенти усіх факультетів та співробітники університету подавали на розгляд конкурсної комісії свої роботи.

Серед них:
- Ляшенко Катерина – магістрантка агрономічного факультету;
- Кічуткіна Катерина – диспетчер агрономічного факультету;
- Кучманич Катерина, Іванова Наталя – студентки IV курсу обліково-фінансового факультету;
- Кузьмін Максим – студент І курсу обліково-фінансового факультету;
- Сотніченко Богдан – студент IІІ курсу обліково-фінансового факультету.

Нагородження та вручення першої премії переможцеві Конкурсу Ляшенко Катерині відбудеться на урочистостях з нагоди Дня працівника сільського господарства та Дня студента.

Міжнародна науково-практична конференція "Біологічні аспекти технологій тваринництва і виробництва продукції"

Views -- Переглядів -- Просмотров:
На базі Миколаївського державного агарного університету (факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва) в період 9-11 вересня 2010 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Біологічні аспекти технологій тваринництва і виробництва продукції".


Метою проведення даної конференції було підняття ролі знань й вмінь біологічних характеристик про доместіковану фауну (сільськогосподарських тварин), з якої виробляється тваринницька сировина й харчові продукти, побутові товари й товари повсякденного попиту.

Організаторами даної конференції були:
1. Миколаївський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України.
2. Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова "Асканія-Нова", Національної академії аграрних наук України.
3. Миколаївська обласна державна адміністрація.

За фактом прийняло участь у міжнародній науково-практичній конференції "Біологічні аспекти технологій тваринництва і виробництва продукції" 3 країни: Україна, Російська Федерація, Білорусія.

Для участі у даній конференції було надіслано 67 наукових робіт із наступних установ:
1. Президія Національної академії аграрних наук України
2. Херсонський державний аграрний університет, Україна
3. Миколаївський державний аграрний університет, Україна
4. Технологічний інститут молока та м´яса НААНУ, Україна
5. Луганський національний аграрний університет, Україна
6. Вінницький національний аграрний університет, Україна
7. Полтавська державна аграрна академія, Україна
8. Уманський національний університет садівництва, Україна
9. ННІД "Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича" НААНУ, Україна
10. Національний університет біоресурсів та природокористування України
11. Харківська державна зооветеринарна академія, Україна
12. Білоцерківський національний аграрний університет, Азовський центр "ПівденНІРО", Україна
13. Інститут рибного господарства НААНУ, Україна
14. РУП "Научно-практический центр Национальной академии наук Беларуси по животноводству", г. Жодино, Беларусь
15. Академія митної служби України
16. Львівський національний університет ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С.З.Гжицького, Україна
17. ФГОУВПО "Белгородская государственная сельскохозяйственная академия", Росийская Федерация
18. Науково-методичний центр аграрної освіти Міністерства аграрної політики України
19. Інститут біології тварин НААНУ, Україна
20. Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова "Асканія-Нова" НААН України

Порядок роботи даної конференції був таким:
1. 10.09.2010 р. – пленарне засідання з 1000 до 1230 год. (актова зала гол.навч.корпусу);
2. Концертна програма – з 1230 до 1330 год. (актова зала гол.навч.корпусу);
3. Секційні засідання – з 1400 год. (1-й навч.корпус):

Секції:
"Біолого-технологічні проблеми тваринництва"
10 вересня 2010 року, 1400 год., ауд. 202 Навального корпусу №1 Миколаївського ДАУ
Голова: д.с.-г.н., професор Гиль М.І.
Секретар: к.б.н., доцент Крамаренко С.С.
Кількість доповідей – 36

"Біохімія, фізіологія і якість продуктів тваринництва"
10 вересня 2010 року, 1400 год., ауд. 212 1-го навального корпусу Миколаївського ДАУ
Голова: д.с.-г.н., чл.-кор. НААНУ Тарасюк С.І.
Секретар: к.с-г.н., доцент Лихач А.В.
Кількість доповідей – 21

"Біотехнологія відтворення тварин і екологія"
10 вересня 2010 року, 1400 год., ауд. 216 1-го навального корпусу Миколаївського ДАУ
Голова: к.б.н., доцент Кот С.П.
Секретар: к.с-г.н., доцент Галушко І.А.
Кількість доповідей – 10


На конференції панував теплий дружелюбний настрій і науковці з легкістю доповідали свої результати досліджень щодо біологічних аспектів технологій тваринництва та виробництва продукції за актуальними темами. Після підведення підсумків роботи даної конференції головою наукового комітету – д.с.-г.н., професором Гиль М.І. поряд з учасниками була прийнята резолюція 1-ї Міжнародної науково-практичної конференції "Біологічні аспекти технологій тваринництва і виробництва продукції":

Заслухавши і обговоривши доповіді та виступи учасників конференції – науковців і викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів України, Білорусі та Російської Федерації, фахівців Національної академії аграрних наук України, інших урядових закладів конференція констатує:
– головну роль біологічних процесів у формуванні сучасних технологій виробництва тваринницької продукції, переробки її на харчові продукти та товари повсякденного попиту;
– плідну роботу державних і недержавних закладів у напрямку розвитку фундаментальних досліджень з біологічного циклу сільськогосподарських наук;
– спрямованість зусиль фахівців на поглиблення й розширення знань й вмінь щодо оцінювання та управління біологічними процесами у сільськогосподарському тваринництві;
– активне і прибуткове використання знань з біології тварин у народному господарстві країн;
– провідну роль Національної академії аграрних наук України у розробці та координації науково-дослідної роботи з питань біології тварин, якості та безпечності технологій тваринництва і переробки продукції тваринництва, виробництва харчових продуктів;
– виключне місце вищих навчальних аграрних закладів у наданні вищої освіти, у т.ч. спеціальної біологічної майбутнім фахівцям з технологій виробництва і переробки продукції тваринництва, у формування висококваліфікованих кадрів для аграрного сектора економік країн-учасниць конференції;
– відсутність правового забезпечення процедури ДНК-типування племінних ресурсів тварин у переліку статей Закону України "Про племінне тваринництво".

Разом з тим, конференція висловлює такі рекомендації й пропозиції:
1. Кабінету Міністрів України, Міністерству аграрної політики України вжити заходів щодо включення процедури ДНК-типування племінних ресурсів до Закону України "Про племінне тваринництво".
2. Міністерству економіки, Міністерству аграрної політики України вжити заходів з формування регіональних науково-виробничих лабораторій молекулярно-генетичних досліджень і генетичного контролю тваринницьких технологій.
3. Департаменту аграрної освіти, науки і дорадництва Міністерства аграрної політики України, Національній академії аграрних наук України розробити та впровадити програму підготовки кадрів для забезпечення діяльності регіональних науково-виробничих лабораторій молекулярно-генетичних досліджень і генетичного контролю тваринницьких технологій.
4. Департаменту аграрної освіти, науки і дорадництва Міністерства аграрної політики України, Міністерству освіти і науки України розширити перелік вищих аграрних навчальних закладів, які ведуть навчання студентів за напрямом підготовки 6.051401 – "Екобіотехнологія" напряму галузі знань – 0514 – "Біотехнологія", а також аспірантів та докторантів за спеціальностями 03.00.15 – генетика та 03.00.23 – біотехнологія.
5. Просити Інститут біології тварин НААН України здійснювати функцію координації наукової і навчально-наукової діяльності відповідних структур агропромислового комплексу України.

Тому хочеться подякувати всім учасникам, які приймали участь у І міжнародній науково-практичній конференції "Біологічні аспекти технологій тваринництва і виробництва продукції" й побажати плідної творчої роботи!

З повагою колектив факультету ТВППТ

Миколаївського державного аграрного університету

Міжнародна науково-практична конференція присвячену 16-річчю Студентської організації НУБіП України

Views -- Переглядів -- Просмотров:
З 5 по 8 жовтня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію "Роль студентів у глобалізації світового наукового простору та соціально-культурного розвитку людини: стан, проблеми та перспективи" присвячену 16-річчю Студентської організації НУБіП України участь, у якій взяли представники аграрних ВНЗ України та зарубіжжя.


Тема круглого столу "Про міжнародну співпрацю" була доречною в зв´язку з присутністю під час обговорення не тільки представників ОРСС України, а й делегатів з аграрних ВНЗ Росії, Польщі та графства Люксембург. У ході засідання було порівняно системи студентського самоврядування різних країн, що дало змогу обмінятися досвідом, визначити всі позитивні та негативні моменти; окреслено майбутню, вже спільну, роботу ОРСС України та зарубіжжя; визначено і обговорено перший спільний міжнародний проект у рамках аграрних ВНЗ України, Росії, Польщі та графства Люксембург до дня боротьби зі СНІДом (1 грудня) – "Молодь проти СНІДу!".

Таким чином, день повноліття студентської організації НУБіП України став днем проведення першого Міжнародного круглого столу ОРСС України, Росії, Польщі та графства Люксембург і "початковим кроком" до міжнародної співпраці.

Софіївські зорі. 2010 рік

Views -- Переглядів -- Просмотров:
З 30 вересня по 02 жовтня 2010 року, в м. Умань проходив заключний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних ВНЗ Мінагрополітики України "Софіївські зорі", в якому взяли участь вищі навчальні заклади Міністерства аграрної політики І–ІV рівнів акредитації.

Новини МДАУ. Софіївські зорі.

Вітаємо народний хоровий колектив "Калина" Миколаївського державного аграрного університету з перемогою на заключному етапі Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних ВНЗ Мінагрополітики України "Софіївські зорі" (почесне ІІІ місце).

Новини МДАУ. Софіївські зорі.
Новини МДАУ. Софіївські зорі. Новини МДАУ. Софіївські зорі.

Тож нехай молодість вічно буяє у серцях, нехай сяють "Софіївські зорі" і мистецьке свято краси й таланту повторюється знову і знову, а талановиті колективи Миколаївського державного агарного університету постійно будуть найкращими.

Новини МДАУ. Софіївські зорі. Новини МДАУ. Софіївські зорі.