Поповнення фондів бібліотеки

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Фонди бібліотеки Миколаївського національного аграрного університету нещодавно поповнились новим надходженням. Відтепер студентам і науково-педагогічним працівникам університету стали доступними друковані варіанти наукового журналу International Food Hygiene. Журнал виходить один раз на два місяці і містить статті та результати досліджень фахівців з питань гігієни продуктів харчування з усього світу. У поточному номері розміщено статті про віруси, що спричинюють харчові отруєння, алергени, та як з ними боротися, засоби для прибирання дому, і як їх правильно вибрати та інші корисні і цікаві факти, як для профільних спеціалістів, так і для рядових читачів.




Дане надходження стало можливе завдяки співпраці МНАУ з університетом Небраски-Лінкольну, США, зокрема, проф.. Джулі Олбрайт, яка на разі входить до складу редколегії  наукового журналу Університету «Вісник аграрної науки Причорномор’я».

Семінар з обміну досвідом

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Господарство ПАО «Племзавод «Степовий» є багатогалузевим господарством, яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур, розведенні великої рогатої худоби, свиней, переробці сільськогосподарської продукції та продажі племінних тварин.
ПАО «Племзавод Степовий» є філією кафедри ТВПТ, місцем проходження технологічної практики студентами кафедри, а також базою наукових досліджень. Науковці кафедри активно співпрацюють зі спеціалістами-виробничниками племзаводу. Результатом плідної співпраці стало виведення внутрішньопорідного типу свиней породи дюрок української селекції "Степовий" (ДУСС), який успішно розводиться в господарстві.
22-23 липня доцент факультету ТВППТСБ Лихач В.Я., доцент факультету ТВППТСБ Луговий С.І та аспірант факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва Петро Шебанін влаштували для персоналу племзаводу семінар з обміну досвідом щодо впровадження інноваційних технологій в свинарстві. Працівники господарства мали можливість дізнатися про новітні розробки в галузі свинарства, отримати відповіді на проблемі запитання, поділитися досвідом з науковцями, а молоді вчені – застосувати свої знання на практиці та виявити ряд виробничих питань, які вимагають поглибленого дослідження.
Колектив співробітників кафедри ТВПТ щиро дякує керівництву ПАО «Племзавод «Степовий» за надану можливість та плідну співпрацю!