30 червня 2016 року відбулося вручення дипломів студентам денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» зі спеціальності облік і аудит, менеджмент ЗЕД

Views -- Переглядів -- Просмотров:

      В урочистій залі університету було проведено вручення дипломів спеціалістам обліково-фінансового факультету і факультету менеджменту денної форми навчання. На святі були присутні випускники, професорсько-викладацький склад кафедр факультетів, завідувачі випускових кафедр, батьки та гості свята!
      22 спеціалісти обліково-фінансового факультету отримали диплом про повну вищу освіту, 3 спеціалісти отримали дипломи з відзнакою. 
      Отримали дипломи 7 спеціалістів з менеджменту ЗЕД. 
      Привітання для випускників лунали від студентів факультету культури і виховання! 

















Вітаємо усіх зі святом! 
Дякуємо ректорату, професорсько-викладацькому складу кафедр. 
Дякуємо батькам і рідним випускників за турботу! 
Бажаємо усім Миру, Добра, Успіхів, Натхнення, Щасливої долі!

Деканат обліково-фінансового факультету та факультету менеджменту

Захист проектів благоустрою території Яхт-клубу, де розташована пам’ятка архітектури Турецький (Султанський) фонтан

Views -- Переглядів -- Просмотров:
З 10 травня по 10 червня 2016 року за ініціативи адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради серед молоді та мешканців Заводського району було проведено конкурс «Зробимо місто кращим». 23 червня на базі МНАУ відбувся захист проектів благоустрою території Яхт-клубу, де розташована пам’ятка архітектури Турецький (Султанський) фонтан.
Проекти оцінювала висококваліфікована комісія, до складу якої увійшли керівництво адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради, керівництво управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, ректорат МНАУ, архітектори, депутати Миколаївської міської ради, громадські діячі міста. 



Участь у конкурсі взяли студенти, випускники та науково-педагогічні працівники МНАУ, а саме:
1 проект
Чепак Олена Іванівна – завідувач відділення Технолого-економічного коледжу МНАУ;
Зінов’єв Владислав – студент ІV курсу факультету агротехнологій МНАУ;
Крисенко Крістіна – студентка ІV курсу факультету агротехнологій МНАУ;
Єршова Лілія – студентка ІІІ курсу Технолого-економічного коледжу.
2 проект
Янченко Ірина – аспірантка МНАУ;
Москва Ірина – аспірантка МНАУ.
3 проект
Христенко Олександра – студентка 4 курсу обліково-фінансового факультету;
Панич Лілія - студентка 4 курсу факультету менеджменту.
4 проект
Чернова Анастасія – асистент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства МНАУ;
Оглобліна Тетяна – студентка 6 курсу факультету агротехнологій;
Лихач Наталія – студентка 6 курсу факультету агротехнологій.
5 проект
Лесік Ірина Миколаївна – к.е.н., асистент кафедри економічної теорії та суспільних наук, заступник декана з виховної роботи обліково-фінансового факультету.
6 проект
Войцеховська Ольга – студентка 4 курсу факультету агротехнологій МНАУ;
Троянська Інна – випускниця факультету агротехнологій МНАУ.
Усі члени комісії були вражені професійним підходом конкурсантів до створення проектів. Кожен проект мав свою «ізюминку», яка достойна бути використаною під час благоустрою. Голова комісії В’ячеслав Миколайович Карцев виразив щирі слова подяки ректору МНАУ В’ячеславу Сергійовичу Шебаніну за виховання такої талановитої молоді. 
За підсумками конкурсу було визначено три найкращі проекти, проте всі учасники отримали заохочувальні премії. 









Маємо надію, що талановита молодь не зупинятиметься на досягнутому, і що всі проекти буде втілено в реальність. Впевнені, Турецький (Султанський) фонтан стане головною прикрасою міста.

Конкурс «Фабрика стартап проектів МНАУ»

Views -- Переглядів -- Просмотров:

7 червня 2016 року розпочато  внутрішньоуніверситетський конкурс
інноваційних проектів «Фабрика стартап проектів МНАУ».
Конкурс проводиться Миколаївським національним аграрним університетом  з метою активізації наукової роботи студентів, молодих науковців, як найважливішого фактору  формування фахівців нового типу, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.
Для участі у Конкурсі запрошуються студенти, аспіранти (молоді науковці) МНАУ, які мають інноваційні готові розробки або частково готові до впровадження на Конкурсі.
Конкурс «Фабрика стартап проектів МНАУ» проводиться за двома номінаціями: 
  • кращий індивідуальний інноваційний проект (рішення, ідея);
  • кращий колективний інноваційний проект (рішення, ідея).
Більш детальна інформація про Конкурс на сайті: "Фабрика стартап проектів МНАУ"

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти

Views -- Переглядів -- Просмотров:
У межах укладеного договору про наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність, творчу співпрацю між Миколаївським національним аграрним університетом та Вінницьким національним аграрним університетом, з метою реалізації програми академічної мобільності, 21 червня 2016 року на базі Миколаївського НАУ почали проходження навчальної практики з фаху «Облік і аудит»  5 здобувачів вищої освіти 2 курсу Вінницького НАУ.
У перший день практики вони спілкувалися з ректором МНАУ В. С. Шебаніним, працювали в навчальній лабораторії «Інноваційні технології в обліку та оподаткуванні» та ознайомилися із експозицією Миколаївського музею суднобудування і флоту.  
Бажаємо здобувачам вищої освіти успіхів у подальшому проходженні навчальної практики!

Покладання квітів до пам’ятного знаку в’язням концтабору «Шталаг-364»

Views -- Переглядів -- Просмотров:
22 травня 2016 року в Україні, зокрема у Миколаєві відбулися заходи, присвячені Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні. У межах заходів представники Миколаївського національного аграрного університету взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку в’язням концтабору «Шталаг-364». 
«Шталаг-364» був у числі найбільших регіональних таборів на півдні України. За роки фашистської окупації в «Шталаг-364» загинули майже всі, а це – близько 70 тисяч осіб.
Вшановуючи пам'ять померлих в’язнів фашистських концтаборів, ми вкотре схиляємо голови перед багатостраждальним українським народом.



Захист випускних дипломних робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання обліково-фінансового факультету на базі ТОВ «Золотий Колос» Жовтневого району

Views -- Переглядів -- Просмотров:
15 червня 2016 року на базі філії випускової кафедри обліку і аудиту відбулося засідання екзаменаційної комісії з захисту випускних дипломних робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання спеціальності 7.03050901 «Облік і аудит».
На захисті була присутньою головний бухгалтер ТОВ «Золотий Колос» Жовтневого району – Тетяна Юріївна Сластіон.
Під час захисту дипломних робіт здобувачі вищої освіти показали високий рівень знань і підтвердили кваліфікацію спеціалістів з обліку і аудиту.
Дякуємо керівництву ТОВ «Золотий Колос» за співпрацю!
Вітаємо випускові кафедри і здобувачів вищої освіти!

Деканат обліково-фінансового факультету 





Засідання «круглого столу» «Актуальні проблеми інтенсифікації вітчизняного зерновиробництва» у межах заходів до Дня Поля

Views -- Переглядів -- Просмотров:
У межах проведення урочистостей до Дня поля на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулося засідання «круглого столу» «Актуальні проблеми інтенсифікації вітчизняного зерновиробництва». Під час засідання було розглянуто важливі питання досягнень аграрної науки. 

Із доповідями виступили досвідчені фахівці у галузі аграрного сектору, зокрема:
- В’ячеслав Михайлович Соколов – директор Селекційно-генетичного інституту – Центру насіннєзнавства та сортовивчення, член-кореспондент НААНУ із доповіддю на тему «Нові, перспективні сорти зернових колосових культур, адаптовані до вирощування в умовах півдня України»;
- Володимир Вікторович Гармашов – завідувач відділу органічного землеробства Інституту біотехніки НААНУ, д.с.-г.н. Доповідь на тему: «Стратегія створення перспективних багатокомпонентних препаратів для зернового виробництва»;
- Ігор Володимирович Якушенок – технічний директор «Агродрон» м. Одеса представив доповідь на тему «Стан та перспективи використання безпілотної авіації в сільському господарстві»;
- Олександр Володимирович Ростоцький – головний агроном ТД «БТУ-Центр» виступив із доповіддю на тему «Перспективи застосування біопрепаратів ТОВ ТД «БТУ-Центр» у вітчизняному зерновиробництві»;
- Олексій Анатолійович Гриненко – головний конструктор Українського конструкторського бюро м. Харків. Доповідь на тему: «Особливості використання сільськогосподарської техніки виробництва компанії «Лозівські машини».
Наприкінці засідання «круглого столу» відбулося жваве обговорення основних питань та конструктивне підведення підсумків.