Досуг студентов технолого-экономического колледжа НГАУ

Views -- Переглядів -- Просмотров:
В начале июня 2012 года студенты технолого-экономического колледжа НГАУ посетили «Зеленые хутор Таврии», музей под открытым небом, который раскинулся на огромной территории около Голой Пристани на Херсонщине. Гостей здесь встречают с хлебом-солью. Во время экскурсии студенты имели возможность ознакомиться с традиционными ремеслами нашей страны. После вкусного обеда, который готовят местные хозяйки, все желающие могли пройти мастер-классы по ковке, гончарству, Петриковской росписи, традиционной живописи, лозоплетению, попробовать свои силы на стрелецком хуторе, узнать о будущем у гадалки, покататься на лошадях или лодках.

В конце студенты приняли участие в спортивных состязаниях с использованиям древних снарядов и в представлении зеленого театра.

Дозвілля студентів Технолого-економічного коледжу МДАУ

Views -- Переглядів -- Просмотров:
На початку червня 2012 року студенти Технолого-економічного коледжу МДАУ відвідали «Зелені хутори Таврії», музей під відкритим небом, що розкинувся на величезній території біля Голої Пристані на Херсонщині. Гостей тут зустрічають с хлібом-сіллю. Під час екскурсії студенти мали змогу згадати історію рідного краю та ознайомитися з давніми традиційними ремеслами нашої країни. Після смачного обіду, який готують місцеві господині, всі охочі могли пройти майстер-класи з ковальства, гончарства, петриківського розпису, традиційного живопису, лозоплетіння, спробувати свої сили на стрілецькому хуторі, дізнатися про майбутнє у ворожки, покататися на конях або човнах. Насамкінець студенти взяли участь у спортивних змаганнях з використанням давніх снарядів та у виставі зеленого театру. 




НГАУ - лидер аграрного образования Юга Украины

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Аграрное образование имеет свои хорошие многолетние традиции по подготовке высококвалифицированных специалистов. Из трех аграрных высших учебных заведений Юга Украины Николаевский Государственный Аграрный Университет является самым молодым на сегодняшний день. Но несмотря на это, уже не первый год университет удерживает позицию лидера, занимая второй год подряд второе место в рейтинге ВУЗов Министерства аграрной политики и продовольствия Украины.

Ежегодно в Николаевском ГАУ совершенствуется и обновляется научная база. В университете функционируют специализированные ученые советы по вопросам защиты докторских и кандидатских диссертаций. Большая часть научных сотрудников, которые защитились в специализированных советах, остаются работать в ВУЗе. Такой сильный профессорско-преподавательский состав позволяет увеличить количество специальностей, по которым осуществляется подготовка специалистов всех образовательно-квалификационных уровней.

В 2012 году лицензию получила новая отрасль – «Специфические категории»; направления подготовки бакалавров – «Финансы и кредит»; «Биотехнология»; «Транспортные технологии (автомобильный транспорт)»; специальности – «Качество, стандартизации и сертификация» – специалист и магистр; «Менеджмент природоохранной деятельности» – магистр; «Менеджмент инновационной деятельности»; «Разведение и селекция животных» – магистр; «Птицеводство» – магистр; «Промышленное звероводство» – магистр; «Коневодство и  коннозаводство» – магистр.

Университет имеет лицензию по подготовке иностранных граждан по аккредитованным направлениям.

В последнее десятилетие Николаевский государственный аграрный университет превратился в монолитный центр подготовки конкурентоспособных специалистов аграрного сектора и получил статус лидера аграрного образования.

В Миколаївському ДАУ ліцензовано нові спеціальності і акредитовано його за найвищим IV рівнем акредитації

Views -- Переглядів -- Просмотров:
МДАУ - лідер аграрної освіти Півдня України.

Аграрна освіта має свої добрі багаторічні традиції з підготовки висококваліфікованих фахівців. Із трьох аграрних вишів Півдня України Одеського державного аграрного університету (ОДАУ), Херсонського державного аграрного університету (ХДАУ) Миколаївський державний аграрний університет (МДАУ) на сьогодні є наймолодшим. Проте, утримує позиції лідера, що вже не один рік поспіль підтверджується стабільним другим місцем у рейтингу ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Щороку у Миколаївському ДАУ удосконалюється та оновлюється наукова база. Так, сьогодні в університеті функціонують спеціалізовані вчені ради із захисту докторських (3 спеціальності) та кандидатських (5 спеціальностей) дисертацій. Діє аспірантура та докторантура за 14 спеціальностями.
Переважна більшість науковців, що захистилися у спеціалізованих радах, залишаються працювати у МДАУ. Такий потужний професорсько-викладацький склад дозволив збільшити кількість галузей знань (8) та напрямів/спеціальностей (10/25), за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців за усіма освітньо-кваліфікаційними рівнями; для порівняння: ОДАУ – 6 галузей, 8/15 напрямів/спеціальностей; ХДАУ – 7 галузей, 10/17 напрямів/спеціальностей.
До того ж у 2012 році було ліцензовано нову галузь – «Специфічні категорії»; нові напрями підготовки бакалаврів – «Фінанси і кредит»; «Біотехнологія»; «Транспортні технології (автомобільний транспорт)»; спеціальності – «Якість, стандартизації та сертифікація» – спеціаліст та магістр; «Менеджмент природоохоронної діяльності» – магістр; «Менеджмент інноваційної діяльності»; «Розведення та селекція тварин» – магістр; «Птахівництво» – магістр; «Промислове звірівництво» – магістр; «Конярство і кіннозаводство» – магістр; «Якість, стандартизація та сертифікація» – магістр. Крім того, університет має ліцензію з підготовки іноземних громадян за акредитованими напрямами (спеціальностями), а МДАУ знову акредитовано за найвищим IV рівнем акредитації.
В останнє десятиліття Миколаївський державний аграрний університет перетворився на монолітний центр підготовки конкурентоспроможних фахівців аграрного сектора та здобув статус лідера аграрної освіти Півдня України.

НГАУ стал членом Федерации органического движения Украины

Views -- Переглядів -- Просмотров:




28 ноября 2011 г. Николаевский государственный аграрный университет стал членом Федерации органического движения Украины, в состав которой входит более 200 юридических и физических лиц, гражданских, государственных научных организаций.


Федерацию органического движения Украины создали в 2005 году с целью всесторонней пропаганды ценностей и мировоззрения, присущего сторонникам мирового органического движения, повышения эффективности сельскохозяйственного производства с одновременным развитием современных мировых и отечественных безопасных для природы и человека технологий, способствования развитию органического движения Украины, производству, переработке и экспорту органической продукции и формированию отечественного рынка потребления.

 В совместные планы входят:

- сохранность и обновление окружающей среды благодаря внедрению органических технологий в производство;
- распространение информации и пропаганда преимуществ органического биодинамического производства;
- разъяснение производителям и потребителям особенностей упомянутых направлений;
- помощь в разработке системы органического и биодинамического сельского хозяйства для производителей сельскохозяйственной продукции с использованием наилучшего отечественного и зарубежного научного и производственного опыта;
- поддержка в разработке нормативных документов в отрасли образования, в написании и издании научно-методической литературы, учебников, пособий, периодических изданий;
- способствование формированию во всех регионах Украины сети производителей    и перерабатывающих производств органической продукции. Развитие экспорта и создание рынка такой продукции в Украине.

МДАУ став членом Федерації органічного руху України

Views -- Переглядів -- Просмотров:
28 листопада 2011 р. Миколаївський державний аграрний університет став членом Федерації органічного руху України, у склад якої входить більше 200 юридичних та фізичних осіб, громадських, державних наукових організацій.

Федерацію органічного руху України було створено у 2005 р. з метою всебічної пропаганди цінностей та світогляду, притаманних прибічникам світового органічного руху, підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва з одночасним розвитком сучасних світових та вітчизняних безпечних для природи та людини технологій, сприяння розвитку органічного руху в Україні, в т.ч. не лише безпосередньо виробництву, переробці та експорту органічної продукції, а й формуванню вітчизняного ринку споживання.

До спільних планів входить:
- збереження та відтворення навколишнього природного середовища завдяки впровадженню органічних технологій у виробництво;
- розповсюдження інформації та пропаганда переваг органічного, біодинамічного виробництва;
- роз’яснення виробникам та споживачам особливостей згаданих напрямів;
- допомога в розробці систем органічного та біодинамічного сільського господарства для виробників сільськогосподарської продукції з використанням найкращого вітчизняного та іноземного наукового і виробничого досвіду;
- сприяння розробці нормативних документів в галузі органічної освіти, в написанні та виданні науково-методичної літератури, підручників, посібників, періодичних видань;
- сприяння формуванню в усіх регіонах України мережі виробників та переробників органічної продукції та розвитку не лише її експорту, але й, особливо, створенню ринку такої продукції в самій Україні.

Деловая встреча

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Факультет Биотехнологий, стандартизации производства и переработки животноводческой продукции провел встречу с Мр. Роем Ларгентом III - американским бизнесменом в области сельского хозяйства. Мр. Ларгент представил результаты своих исследований и поделился тридцатилетним опытом работы в области сельского хозяйства и животноводства. Так же обсуждались вопросы возможного сотрудничества и совместных бизнес-проектов.

Перспективная техника и технологии выращивания и обработки зерна в Европейских странах.

Views -- Переглядів -- Просмотров:

Проведение межкафедрального научно-учебного семинара на базе филиалов кафедр механизации и электрификации сельскохозяйственного производства, сельскохозяйственных машин и тракторов при участии представителей компании «VOMER», 
г. Леон (Испания).






Доклад представителя европейской компании  «VOMER»

Рабочие моменты конференции

Директор агроторгового дома «Рико», заведующий филиала кафедр МЭГСП и тракторов и автомобилей     сельского хозяйства и участники конференции 


Студенты НГАУ поздравили с Днем защиты детей пациентов онкологического отделения детской больницы

Views -- Переглядів -- Просмотров:

День защиты детей студенты НГАУ провели в онкологическом отделении Областной детской  больницы, устроив настоящий праздник маленьким пациентам и врачам. Детей развлекал веселый клоун, который загадывал загадки и дарил подарки.

Праздник очень понравился и родителям, и врачам, и главное, детям. 

Своими впечатлениями поделились мамы пациентов:
- Хотелось бы, чтобы подобные мероприятия проводились чаще. Огромное спасибо за то, что Вы дарите радость детям;
- Спасибо за Ваши улыбки и чуткое отношение к детям;
Студенты НГАУ так же прокомментировали свое участие в мероприятии:
- Хотим поблагодарить главного врача Тамару Николаевну за то, что она разрешила провести этот праздник для детей. Конечно от всего сердца  желаем все деткам и их мамам счастья! Скорее выздоравливайте и никогда не болейте!
Студенческий актив НГАУ

Перспективна техніка та технології вирощування і обробки зерна в Європейських країнах

Views -- Переглядів -- Просмотров:

Проведення міжкафедрального науково-навчального семінару на філії кафедр механізації та електрифікації сільськогосподарського виробництва і тракторів та сільськогосподарських машин (факультет механізації сільського господарства МДАУ) за участю представників компанії «VOMER», м. Леон (Іспанія).


Доповідь представника європейської компанії «VOMER»


Робочі моменти конференції.

Директор агроторгового дому «Ріко» завідувач філії кафедр МіЕГСВ та тракторів і автомобілів сільського господарства та учасники конференції.

Студенти МДАУ привітали із Днем захисту дітей пацієнтів онкологічного відділення дитячої лікарні

Views -- Переглядів -- Просмотров:

Дня захисту дітей студенти Миколаївського державного аграрного університету відвідали онкологічне відділення Обласної дитячої лікарні, влаштувавши справжнє свято маленьким пацієнтам. Дітей розважав запальний клоун: він запропонував загадки та заохочувальні призи.
Свято дуже сподобалося і батькам пацієнтів, і лікарям, і, головне, дітлахам. 
Своїми враженнями поділилися матері пацієнтів: 
- Хотілося би, щоб подібні заходи проводилися частіше. Велике дякуємо за те, що Ви даруєте радість діткам. 
- Дякуємо за Ваші посмішки і чуйне ставлення до дітей! 
Студенти МДАУ також прокоментували свою участь у святі: 
- Хочемо подякувати головному лікарю Тамарі Миколаївні за те, що вона дозволила провести свято для дітей. І звісно від всього серця бажаємо діткам і їх мамам щастя. Скоріше одужуйте і ніколи більше не хворійте!

Студентський актив МДАУ





Business meeting with a Mr. Roy Largent III

Views -- Переглядів -- Просмотров:
The Faculty of Biotechnologies, Standardization, Livestock Products Processing and Producing held a business meeting with a Mr. Roy Largent III - American agricultural businessman, ranger, breeder, member of the Miniature Hereford Breeders Association. Mr. Largent presented the results of his research and shared more than thirty years of agricultural businesses experience in the United States’ Middle West. Also was discussed the possibility of a scientific cooperation and joint business projects. 
Business meeting with a Mr. Roy Largent III - American agricultural businessman, ranger, breeder, member of the Miniature Hereford Breeders Association.

Business meeting with a Mr. Roy Largent III - American agricultural businessman, ranger, breeder, member of the Miniature Hereford Breeders Association.

The concept of the Miniature Herefords was conceived in 1970 by Roy Largent III as a high school project. The purpose was to create a small beef animal that would be ideal for the small property owner to raise and slaughter their own beef without the need for heavy cattle handling equipment. In addition, a smaller beef animal allows an owner to utilize smaller freezers and thereby bypassing the use of expensive butchering facilities that use large freezers to accommodate the modern 12-1400 lb. beeves.  
The concept of the Miniature Herefords was conceived in 1970 by Roy Largent III as a high school project.