Показаны сообщения с ярлыком Рада ректорів. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком Рада ректорів. Показать все сообщения

Засідання Ради ректорів ВНЗ Миколаївської області

Views -- Переглядів -- Просмотров:
24 травня на базі обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Миколаївської області. На засіданні було розглянуто низьку актуальних питань, з-поміж яких:
  • здобутки студентів-спортсменів Миколаївської області та заходи щодо покращення роботи із фізичної культури і спорту у ВНЗ І-ІV р.а.;
  • Миколаївщина як центр формування культурно-мистецьких шкіл у системі вищої освіти Південного регіону України;
  • заходи з підтримки талановитої студентської молоді Миколаївської області.

На початку засідання голова Ради ректорів В’ячеслав Сергійович Шебанін, ректор Миколаївського національного аграрного університету, доктор технічних наук, професор подякував ректорам вищих навчальних закладів міста, студенти яких взяли участь у параді до Дня Європи, та висловив надію, що молоде покоління не буде стояти осторонь проблем області.

У засіданні Ради ректорів взяв участь народний депутат України Тарас Дмитрович Кремінь, голова підкомітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, який окреслив низку першочергових завдань, що стоять перед освітньою галуззю України, у тому числі й Миколаївської області. Особливу увагу звернув на те, що кожен випускник ВНЗ має бути працевлаштованим в Україні та працювати задля покращення та розквіту нашої держави.

Окремо Тарас Дмитрович Кремінь наголосив на питані щодо надання допомоги з боку Міністерства освіти і науки України сферам, пов’язаним із здоровим способом життя молоді, зокрема підкресливши на функціонуванні спортивного комплекс у парку Перемоги та плавбасейні, де студентська молодь може займатися спортом, активно проводити вільний час. На засіданні було приділено належну увагу й розвитку талановитої молоді, зокрема наведено приклад про проведення обласного турніру молодих фінансистів у Миколаївському національному агарному університеті, що отримав високу оцінку серед ВНЗ, фінансових та комерційних установ.

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Миколаївської області. В’ячеслав Сергійович Шебанін.

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Миколаївської області. Тарас Дмитрович Кремінь.

Шевченківський вечір "Я так люблю її, мою Україну…"

Views -- Переглядів -- Просмотров:
13 березня у теплій атмосфері Миколаївського художнього російського драматичного театру відбувся Шевченківський вечір "Я так люблю її, мою Україну...". Творчий захід було організовано з ініціативи Ради ректорів Миколаївської області, яку очолює ректор Миколаївського державного аграрного університету В’ячеслав Шебанін, та за підтримки Миколаївської ОДА та обласної ради.

Любов до творчості українського поета, письменника, художника, основоположника української літературної мови об’єднала на творчому вечорі представників влади, працівників культури і освіти, і, звичайно, молоде покоління. Студенти Миколаївського державного аграрного університету приєдналися до поціновувачів великого Кобзаря у цей день.

Творчу атмосферу заходу створювали неперевершені  виступи учасників, які вклали душу у кожен рядок поезії, у кожну ноту, виконуючі пісні на Шевченківському вечорі. А саме студентський народний хор Миколаївської філії КНУКіМ (художній керівник і диригент заслужений працівник культури України, професор Омелян Шпачинський), оркестр народних інструментів (художній керівник і диригент доцент Борис Попов), ансамбль народних інструментів (художній керівник Дмитро Кученьов), заслужений діяч мистецтв України Олег Кедіс, заслужена артистка України Олена Білоусова, лауреат міжнародного конкурсу вокалістів ім. Ф. Шаляпіна Катерина Мірзоян та солісти Юлія Туцька, Євген Студзінський, Сергій Чориш.

І кожен у цей день ще раз пригадав рядки з поезій великого Кобзаря, геній якого продовжує жити у його безсмертних творах.