Показаны сообщения с ярлыком подяка. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком подяка. Показать все сообщения

Колективу МНАУ висловили подяку за проведення новорічного марафону

Views -- Переглядів -- Просмотров:
У п’ятницю, 19 грудня 2014 року колективу Миколаївського національного аграрного університету висловили подяку за  вагомий внесок у проведення благодійного Новорічного марафону «Віримо в чудо, творимо чудо».
Нагородження відбулося у Миколаївському художньому російському драматичному театрі, де відбулося урочисте дійство з нагоди Дня Святого Миколая. 
Діти, які прийшли на захід, не тільки отримали подарунки, про які давно мріяли, але і подивилися казку «Попелюшка» у виконанні кращих акторів Російського драматичного театру.
Завдяки небайдужим мешканцям міста, які взяли участь в акції «Добрий Дід Мороз!», яку ініціювала компанія РУСАЛ в рамках Новорічного марафону «Віримо в чудо, творимо чудо!» справдилися заповітні мрії 261 дитини.
Серед цих дітлахів – діти з малозабезпечених, неповних, багатодітних сімей, діти, які прибули із зони АТО, які зустрічатимуть цей Новий рік далеко від звичної домашньої та затишної обстановки.


Подяка

Views -- Переглядів -- Просмотров:
Від імені членів дільничої виборчої комісії №480741 висловлюємо щиру подяку:

Ректору МНАУ Шебаніну В.С.
Проректору АГР Журбіну С.М.
Декану НК №2 Думенко К.М.
Коменданту НК №2 Богуславській Л.П.

За співпрацю та допомогу в підготовці проведення позачергових виборів Президента України і міського голови м. Миколаєва.